Bizi Tanıyın


Arelsan Otomotiv, sektöründeki 20 yıllık bilgi birikimi ve tecrübelerin bir araya gelerek, güçlü, güvenilir bir iş ortağınız olmak için kurulmuştur. Endüstriyel sektörde lider olmak için yola çıkan Arelsan , Soğuk Şekillendirme Ürünleri – Sıcak Şekillendirme Ürünleri – Kalıp İmalatı – Aparat / Fikstür İmalatı – Komponent Ürün ve Ürün Çözümleri konusunda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firmamız , dünyanın önde gelen firmalari ile distribütörlük anlaşmaları yaparak bu firmaların gücünü ve tecrübesini müşterileriyle paylaşmaktadır. Teknolojik yenilikleri de yakından takip eder firmamız, faaliyet gösterdiği alanlardaki başarısını gittikçe arttırmaktadır.

Öncelikli ilkenin müşteri memnuniyeti olduğunu bilen firmamız ; gerek kalite, gerek teknik, gerekse fiyat anlamında her türlü kolaylığı ve faaliyeti göstererek müşterilerine yenilikçi ve yapıcı bir hizmet vermeyi amaçlamaktadır. İstenen Kalite – Zamanında Teslimat – En İyi Fiyat İlkelerimizle, çözüm ortağınız olmak için hiç durmadan çalışıyoruz, geliştiriyoruz.

Arelsan Otomotiv